2017. szeptember havi ebédbefizetés

2017. szeptember havi ebédbefizetési időpontok:

2017. augusztus 23. szerda 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 24. csütörtök 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 25. péntek 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 28. hétfő 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 29. kedd 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 30. szerda 9:00 – 13:00 óráig
2017. augusztus 31. csütörtök 9:00 – 13:00 óráig
Befizetendő összeg:

20 nap x 350,52 Ft = 7.010,- Ft
50% 3.505,- Ft

EBÉDFIZETÉSHEZ KÉRJÜK A MEGFELELŐEN KITÖLTÖTT NYILATKOZATOT, IGÉNYLŐLAPOT HOZZÁK MAGUKKAL!

Ebédjegyet nem áll módunkban pótolni.
Lemondás esetén kérem az ebédjegyet leadni a gazdasági irodában!!!!

Befizetés a gazdasági irodában!

Budapesti Függeszkedő Diákolimpia

A 2016. június 1-én megrendezett versenyen idén is kiváló eredményt értek el tanulóink mind csapatban, mind pedig egyéniben:

I. helyezett csapatunk:
WINKLER BALÁZS 11.A
BARTA NORBERT 11.A
SZLUKOVÉNYI RICHÁRD 14.B
BENE MARTIN 12.B
OROS MANUEL 9.A
SURÁNYI RICHÁRD 9.A
BERENCSI RÓBERT 12.C
VÖLGYI DÁNIEL 12.C

VI. helyezett csapatunk:
GOTHÁRD SZILÁRD 12.C
VÁRI ZOLTÁN 9.A
SZARKA MÓRIC 9.A
HALÁSZ JÁNOS 9.BNY
PÁLFI BENEDEK 9.BNY
OVAJKA GERGELY 9.BNY
SZALINKA NORBERT 9.BNY
DUGÁR PATRIK 14.B

Egyéniben:

I. helyezett: VÖLGYI DÁNIEL 12.C
II. helyezett: WINKLER BALÁZS 11.A
VI. helyezett: SZLUKOVÉNYI RICHÁRD 14.B

Gratulálunk!

Kőbánya StreetBall Challenge Day

A 2017.05.27. szombaton a Népligetben megrendezett 25. Streetball Challenge Hungary rendezvényen kiválóan szerepelt csapatunk, sikerült elhozni a korcsoport 3. helyezését.

A Pataky csapata:

Finta Márk, Jaeger Tamás, Péter Patrik, Németh Kristóf

Gratulálunk!

2017 június havi ebédbefizetés

2017. június havi ebédbefizetési időpontok:

2017. május 23. kedd 9:00 – 13:00 óráig
2017. május 24. szerda 9:00 – 13:00 óráig
2017. május 25. csütörtök 9:00 – 13:00 óráig
Befizetendő összeg:

8 nap x 350,52 Ft = 2.805,- Ft
50% 1.400,- Ft

Ebédjegyet nem áll módunkban pótolni.
Lemondás esetén kérem az ebédjegyet leadni a gazdasági irodában!!!!

Befizetés a gazdasági irodában!

Tankönyvlista

Az alábbi egyeztetett tankönyvlistát rendeljük meg minden tanuló részére a 2017/18-as tanévre.

Tankönyvlista 2017

Ha valakinek a listán szereplő könyv már a birtokában van,lemondhatja a az iskola tankönyvfelelősénél, Kelemen Judit könyvtáros kolléga nőnél a könyvtárban.

Ugyan itt kell majd az ingyenes tankönyv ellátásra vonatkozó igényt is igazolni.

Babosa Antal ig.

Szalagavató 2016 DVD

Elkészült iskolánk idei szalagavató DVD-je, a szokásos magas minőségben, melyről ingyenes másolat kérhető a Stúdióban. Ennek feltétele, hogy hozz magaddal egy üres DVD-R lemezt, vagy más, legalább 4,7GB szabad kapacitással rendelkező adathordozót.

Győzelem az OSZTV-n!

Újabb kiemelkedő szakmai sikert könyvelhet el iskolánk. Két diákunk is dobogóra állhatott a 2017.04.24. és 26. között rendezett Szakma Sztár – OSZTV Infokommunikációs hálózatépítő és -üzemeltető szakmában rendezett versenyén.

  • 1. helyezett: Háy Imre Péter – 14A
  • 3. helyezett: Bartha Dániel – 14A

Felkészítőjük Gudmon Zsolt tanár úr volt.

A döntőben komoly szakmai feladat várta versenyzőinket: komplex optikai hálózat kiépítését, bemérését és dokumentálását kellett a feladatkiírásnak megfelelően elvégezni.
Imre és Dániel dicsőséget és szakmai elismertséget hozott iskolájának és saját magának is, de ami még fontosabb: a komoly kihívást jelentő verseny során bizonyították, hogy elsőrangú szakemberei lesznek szakmájuknak.

Gratulálunk az elért eredményhez, a két végzős leendő fiatal kollégának pedig további szakmai sikereket kívánunk!

További képek és információk elérhetőek a gyakorlati oktatás honlapján.

StreetBall házibajnokság 2017

További képek a facebookon a döntőről és a selejtezőről.

 

Eredmények:

I. helyezett a BAROKK csapat:          FINTA MÁRK 11.D

                                                            TÓVÖLGYI ISTVÁN 14.A

                                                             STEPANIAN ARTÚR 12.C

 II. helyezett a CSEPELIEK csapat:    MILE DÁNIEL 12.C

                                                             JÓZSA ZOLTÁN 12.C

                                                             MADARÁSZ DÁVID 12.C

 III. helyezett az ANKLE BRAKERS csapat:   PÉTER PATRIK 9.D

                                                                          SZILÁGYI ROLAND 9.D

                                                                          NÉMETH KRISTÓF 9.B

 IV. helyezett a BIKÁK csapat:                 RIEGER ATTILA 9.B

                                                                  RÁCZ ISTVÁN 9.B

                                                                  PÉNZES TAMÁS 9.B

 V. helyezett az ALL STAR csapat:          BECK ÁDÁM 9.B

                                                                  BARTHA ROLAND 9.B

                                                                  SALIHAJ ARBEN BENCE 9.B

 VI. helyezett az ÜRGÉK csapat:                 FAZEKAS MÁRK 9.BNY

                                                                      TAKÁCS PATRIK 9.BNY

                                                                      ENYEDI BALÁZS 9.BNY

                                                                        

Gratulálunk!