Beiratkozás

Kedves Leendő Patakysok!

A 2018/19 tanévre történő beiratkozás

  • időpontja: 2018. június 21. csütörtök, 8:00 – 15:30
  • helye: Pataky SzG. 1101 Budapest Salgótarjáni út 53./b

További információk:
Letölthető, nyomtatható tájékoztató a beiratkozáshoz

Kérjük a beirakozásra az alábbiakban letölthető, olvashatóan kitöltött dokumentumokkal érkezzen mindenki:

Diák pályázatok

Megjelent a „Kőbánya számít rád” és a „Mészáros Lázár honvédségi ösztöndíj” pályázat.
A kiírások alább olvashatók és a jelentkezési lapok innen letölthetők.

Babosa Antal ig.

Budapesti Függeszkedő Diákolimpia

A mostanra megszokott kiváló eredmény született a BUDAPESTI FÜGGESZKEDŐ DIÁKOLIMPIÁn 2018.05.31.-n is:

I. helyezett csapatunk:

WINKLER BALÁZS 12.A
BARTA NORBERT 12.A
BENE MARTIN 14.B
LEÉB TAMÁS 9.DNY
OROS MANUEL 10.A
SZARKA MÓRIC 10.A
VÁRI ZOLTÁN 10.A
SZALINKA NORBERT 9.B

VI. helyezett csapatunk: FEHÉR TAMÁS 9.DNY
HOMONNAI MIHÁLY 9.DNY
HOMOKI KRISZTOFER 9.DNY
HALÁSZ JÁNOS 9.B
OVAJKA GERGELY 9.B
PÁLFI BENEDEK 9.B
SURÁNYI RICHÁRD 10.A
MÉSZÁROS BALÁZS 10.C

Egyéniben:

I. helyezett: OROS MANUEL 10.A 3:90


II. helyezett: WINKLER BALÁZS 12.A 4:00
IV. helyezett: LEÉB TAMÁS 9.BNY 5:15

Gratulálunk!

2018. június havi ebédbefizetés

2018. június havi ebédbefizetési időpontok:

2018. május 22. kedd 9:00 – 13:00 óráig
2018. május 23. szerda 9:00 – 13:00 óráig
2018. május 24. csütörtök 9:00 – 13:00 óráig
Befizetendő összeg:

9 nap x 350,52 Ft = 3.155,- Ft
50% 1.580,- Ft

EBÉDFIZETÉSHEZ KÉRJÜK A MEGFELELŐEN KITÖLTÖTT NYILATKOZATOT, IGÉNYLŐLAPOT HOZZÁK MAGUKKAL!

Ebédjegyet nem áll módunkban pótolni.
Lemondás esetén kérem az ebédjegyet leadni a gazdasági irodában!!!!

Befizetés a gazdasági irodában!

STREETBALL ISKOLAI DÖNTŐ ERDMÉNYE

A 2018.04.26.-án megrendezett StreetBall verseny eredményei a következők:

I. helyezett az OLIMPIA csapat:
NÉMETH KRISTÓF 10.B
SALIHAJ ARBEN BENCE 10.B
SZILÁGYI ROLAND 10.D

II. helyezett a TEAM21 csapat:
BIHON BENEDEK 12.D
JAEGER TAMÁS 12.D
FINTA MÁRK 12.D
GÁL VIKTOR 12.D

III. helyezett az ÖRDÖGÖK csapat:
FALUDI NIKOLÁSZ 9.D
RADNÓ BENCE ROLAND 9.D
FARKAS MÁRK 9.D
ISÓ TAMÁS 9.D

IV. helyezett a 9/DNY csapat:
VEZSENYI MÁTÉ 9.DNY
FEHÉR TAMÁS 9.DNY
SARKADI MÁRTON 9.DNY
BARINKAI BALÁZS 9.DNY

V. helyezett a CZENATUS csapat:
TIHANYI RÓBERT 9.D
KISS RICHÁRD 9.D
BORBÍRÓ MÁRK 9.D
FÜHRER MICHAEL 9.D

Gratulálunk!

Idén is Patakys győztes az OSZTV-n!

Az elmúlt évek kiváló szereplését folytatva 2018-ban is iskolánk adja az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Infokommunikációs hálózatépítő és -üzemeltető szakmájában a győztest!

null

Fenti szakma hatfős országos döntőjében két versenyzőnk is megmérettetett, Sajermann Géza és Tóth Bence 14A osztályos tanulónk is bejutott. Mindkét tanulónk több hónapos intenzív elméleti és gyakorlati felkészülésen van túl. Felkészítő tanáruk és osztályfőnökük Gudmon Zsolt és a Pataky többi tanárának segítségével az idei – talán minden eddiginél erősebb – mezőnyben is sikerült elhódítani az első helyet.

Az idei győztes tehát Sajermann Géza, aki a május hónapban esedékes technikus vizsga egyes részei alól is mentességet szerzett.

Ezzel Géza folytatta az elmúlt évek szép sorozatát:

  • 2017 – OSzTV – 1. helyezés: Háy Imre Péter
  • 2016 – OSzTV – 2. helyezés: Izsáki Tamás

A héten az OSzTV-n és az ezzel egy időben és helyszínen zajló WorldSkills hazai döntőjében is voltak versenyzőink. Előbbiben Koós Csaba 14B, utóbbiban Dér Ádám 14B öregbítette a Pataky hírnevét. Ők hajszállal sajnos lemaradtak a dobogóról, de így is kiváló eredményt értek el.

Minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak is gratulálunk a kimagasló eredményekhez!

Kőbányai Diákolimpia – Strandröplabda bajnokság

A 2018. április 17-én megrendezett röplabda versenyen a következő eredmények születtek:

  1. Szent László Gimnázium
  2. Zrínyi Miklós Gimnázium
  3. BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  4. BMSZC Pataky Szakgimnáziuma

Gratulálunk a résztvevőknek!

Kőbányai Diákolimpia – Röplabda bajnokság

A 2018. április 20-án megrendezett röplabda versenyen a következő eredmények születtek:

  1. Szent László Gimnázium
  2. BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  3. Zrínyi Miklós Gimnázium
  4. BGSZC Keleti Károly Szakgimnáziuma
  5. BMSZC Pataky Szakgimnáziuma

Gratulálunk a résztvevőknek!