Tájékoztatás mellék-szakképesítésről

Tisztelt Szülő!

A Szakképzési törvény választási lehetőséget biztosít a szakgimnáziumi képzésben résztvevő 10. évfolyamos tanulóknak arra, hogy a 11. és 12. évfolyamon folyó szakmai képzésük milyen hangsúlyt kapjon. Erről április 30.-ig nyilatkoznia kell a tanulóknak illetve szüleiknek. Jó döntést csak tájékozott szülő és gyerek tud hozni. Ennek érdekében 2018. április. 23-án 17:00-kor tájékoztató értekezletet tartunk az iskola tornatermében. Várjuk Önöket (esetleg gyermekeikkel együtt) a tájékoztatóra.

Babosa Antal ig.

Kapcsolódó nyilatkozatok:

Kerületi függeszkedő diákolimpia

 

A 2018.04.11. napon megrendezett kerületi függeszkedő diákolimpia eredményei az alábbiak:

I. helyezett csapatunk:         WINKLER BALÁZS 12.A     

                                         BARTA NORBERT 12.A

                                         BENE MARTIN 14.B

                                         LEÉB TAMÁS 9.DNY

                                         OROS MANUEL 10.A

                                         SZARKA MÓRIC 10.A

II. helyezett csapatunk:        FEHÉR TAMÁS 9.DNY

                                              HOMONNAI MIHÁLY 9.DNY

                                              HALÁSZ JÁNOS 9.B

                                              SZALINKA NORBERT 9.B

                                              VÁRI ZOLTÁN 10.A

                                              MÉSZÁROS BALÁZS 10.C

Egyéniben:  

I. helyezett:          OROS MANUEL 10.A                   7:09

II. helyezett:        WINKLER BALÁZS 12.A            7:31

III.  helyezett:      LEÉB TAMÁS 9.DNY                 7:97

IV. helyezett:       SZALINKA NORBERT 9.B        10:47

V. helyezett:         VÁRI ZOLTÁN 10.A                   10:95

VI. helyezett:       HALÁSZ JÁNOS 9.B                   13:50

                                                                                      Gratulálunk!

Röplabda házibajnokság

A 2018.03.27. napon megrendezett röplabda házibajnokság 1. korcsoportjának eredményei:

  1. 9A
  2. 9D
  3. 9B Ny

 

A 2018.03.28. napon megrendezett röplabda házibajnokság 2. korcsoportjának eredményei:

  1. 11C
  2. 12A

 

Köszönjük az aktív részvételt és gratulálunk a szép eredményekhez!
Rozmán Balázs
testnevelő

Kidobós házibajnokság 2018

A 2018.03.20. napon megrendezett röplabda házibajnokság 1. csoportjának eredményei:

  1. 9C
  2. 9D
  3. 10C

 

A 2018.03.22. napon megrendezett röplabda házibajnokság 2. csoportjának eredményei:

  1. 11D
  2. 9A

 

Köszönjük az aktív részvételt és gratulálunk a szép eredményekhez!
Rozmán Balázs
testnevelő

Kerületi labdarugó bajnokság 2018

Az őszi gyengébb szereplés után tavasszal győzelemről győzelemre haladtunk előre, és így odaértünk a dobogó 3. fokára.
Szép volt fiúk!

 

Felső sor:

Szijjártó Károly, Steiner Erik, Berla Dániel, Zordon Ákos, Törteli Tibor (testnevelő)

Alsó sor:

Mészáros Tibor, Mikó Péter, Gáspár Levente, Bene Martin

Nincs a képen:
Sztrkács Péter, Dékány Bence

Erőpróba kötélmászó verseny

A 2018. március 21.-én megrendezett Erőpróba kötélmászó verseny eredményei:

Név

Oszt.

1.mászás

állásból(mp)

2.mászás

állásból(mp)

3.mászás

ülésből(mp)

mászások átlaga

(mp)

helyezés

WINKLER BALÁZS

12.A

1,68

1,87

3,66

2,403

I.

OROS MANUEL

10.A

1,91

1,97

3,65

2,51

II.

LEÉB TAMÁS

9.DNY

2,12

1,94

3,50

2,52

III.

BARTA NORBERT

12.A

1,94

1,97

4,53

2,813

IV.

SZARKA MÓRIC

10.A

2,09

2,09

5,31

3,163

V.

HOMOKI KRISZTOFER

9.DNY

2,50

2,68

4,53

3,236

VI.

BENE MARTIN

14.A

2,56

2,63

4,53

3,24

VII.

VÁRI ZOLTÁN

10.A

2,53

2,37

4,97

3,29

VIII.

TELEKI SZEBASZTIÁN

14.B

2,59

2,25

5,09

3,31

IX.

HOMONNAI MIHÁLY

9.DNY

2,50

2,38

5,15

3,343

X.

SZALINKA NORBERT

9.B

2,37

2,28

5,41

3,353

XI.

FEHÉR TAMÁS

9.DNY

2,53

2,47

5,41

3,47

XII.

HALÁSZ JÁNOS

9.B

2,63

2,75

5,28

3,553

XIII.

TISZTTARTÓ GÁBOR

9.B

3,75

3,78

9,09

5,54

XIV.

MÉSZÁROS BALÁZS

10.C

4,84

5,84

11,50

7,393

XV.

Gratulálunk!

2018 április havi ebédbefizetés

2018. április havi ebédbefizetési időpontok:

2018. március 21. szerda 9:00 – 13:00 óráig
2018. március 22. csütörtök 9:00 – 13:00 óráig
2018. március 23. péntek 9:00 – 12:00 óráig
Befizetendő összeg:

19 nap x 350,52 Ft = 6.660,- Ft
50% 3.330,- Ft

EBÉDFIZETÉSHEZ KÉRJÜK A MEGFELELŐEN KITÖLTÖTT NYILATKOZATOT, IGÉNYLŐLAPOT HOZZÁK MAGUKKAL!

Ebédjegyet nem áll módunkban pótolni.
Lemondás esetén kérem az ebédjegyet leadni a gazdasági irodában!!!!

Befizetés a gazdasági irodában!

Erőpróba fekvenyomó verseny 2018

 
A 2018.03.07. napon megrendezett Erőpróba fekvenyomó verseny eredményei az alábbiak:

 

Név

Oszt.

Testsúly

(Kg)

Wilks szorzó

Max.Teljesítmény

(Kg)

Wilks

pontszám

Helyezés

HAGYMÁSSY ZOÁRD

11.C

99,5

0,6101

105

64,06

I.

ANTAL NORBERT

10.D

80,6

0,6744

92,5

62,382

II.

SZATAI SÁNDOR

11.C

66,7

0,7785

80

62,28

III.

KOCSIS BENCE

10.C

60,3

0,8503

70

59,521

IV.

HOMONNAI MIHÁLY

9.DNY

67,5

0,771

75

57,825

V.

LEÉB TAMÁS

9.DNY

67,5

0,771

75

57,825

V.

SZABÓ DOMINIK

9.DNY

78

0,6939

82,5

57,2467

VI.

SCHVALM ÁDÁM

10.B

69,6

0,7527

75

56,4525

VII.

HALÁSZ JÁNOS

9.B

64,9

0,7962

65

51,753

VIII.

VÁRADI GERGŐ

9.BNY

98,7

0,6118

75

45,8625

IX.

BODÓ DÁNIEL

10.D

67,8

0,7683

50

38,415

X.

MAROSVÁRI NORBERT

10.D

105,3

0,5972

-

-

XI.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

ERŐPRÓBA 2018. húzódzkodó háziverseny

 

A 2018. február 28.-án megrendezett háziversenyünk eredményei az alábbiak:

 

Helyezés

Név

Teljesítmény (db)

Osztály

I.

KOCSIS BENCE

26

10.C

II.

OROS MANUEL

25

10.A

II.

LEÉB TAMÁS

25

9.DNY

III.

SCHVALM ÁDÁM

25

10.B

IV.

SZATAI SÁNDOR

23

11.C

V.

BODÁN ÁKOS

23

11.C

VI.

SZARKA MÓRIC

19

10.A

VII.

WINKLER BALÁZS

17

12.A

VII.

BARTA NORBERT

17

12.A

VII.

HALÁSZ JÁNOS

17

9.B

VII.

BOSA KRISZTIÁN

17

9.A

VIII.

MÉSZÁROS BALÁZS

15

10.C

IX.

PAPP BALÁZS ZOLTÁN

14

11.C

X.

KÓSA ATTILA

10

9.C

 
Gratulálunk!