Kőbányai Diákolimpia – Strandröplabda ’22

Iskolánk csapata szép versenyzéssel 1. helyezést ért el a Kőbányai Diákolimpia idei (2022.05.06.) Strandröplabda bajnokságában!
 
A csapat tagjai:
Vass Zita Ilona, Váradi Arabella,Busz barnabás,Őri Csaba,Győrfi Ádám,Bellcey Michael,Suba Róbert,Petréd Zsombor a 9.a,10.b,11.d,10.d,10.c,9.c osztályokból.
 
Gratulálunk a kimagasló eredményhez!

A streetball házibajnokság eredményei

9.-10. osztályok:

1. 10.b
2. 9bny
3. 9b

11.-12. osztályok:

1. 11b
2. 11a
3. 12d

Röplabda Diákolimpia 2022

Iskolánk fiú röplabdacsapata első helyezést ért el a kőbányai diákolimpián!
Gratulálunk!
Pataky testnevelők

Kőbányai Diákolimpia – Asztalitenisz verseny

Diákjaink a kerületi asztalitenisz versenyen harmadik helyezést értek el csapatverseny kategóriában.

Fazekas Kristóf,Balázs Botond,Gubi István Viktor

Gratulálunk a szép eredményhez!

Pataky testnevelők

Rendhagyó Pataky Sportnap ’21

Idén, mint annyi minden, a Sportnap sem tud a szokásos formában zajlani. De a mozgást most sem szabad hanyagolni, sőt: a hátrányból kovácsoljunk előnyt!

2021. március 29-én hétfőn tehát aki teheti vegyen részt a helyzethez igazított programon, melyet a suli 3 testnevelője: Gosztonyi Judit tanárnő, Törteli Tibor tanár úr és Rozmán Balázs tanár úr állított össze nektek.

Pataky Sortnap 2021 programja [PDF]

A sportnapi aktivitást mindekinek dokomentálnia kell, részletek a fenti leírásban.

Mindenkinek jó sportolást!

Mászóverseny a Schulek Frigyes Építőipari Technikumban

A VIII. kerületi Schulek Frigyes Építőipari Technikum testnevelője meghívott bennünket a házi versenyükre, miután az ottani középiskolák visszamondták a meghívást.Nagyon örültünk ennek a meghívásnak, mert végre versenyezhettünk.

A versenyt megnyertük!

A Csapat tagjai:
Vári zoltán
Oros Manuel
Homonnai Mihály
Édes Gábor
Vakherda Károly
Kántor Gergely
Szatai Sándor
Mészáros Balázs
Erdélyi Botond
és Szabó Viktória

Gratulálunk minden résztvevőnek!
Gosztonyi Judit testnevelő

Kidobós Házibajnokság 2020.március

 
A résztvevő osztályok:

9.b,10.b,9.c

Végeredmény:

1. 9.c
2. 10.b
3. 9.b

Gratulálunk a szép eredményhez a résztvevő csapatoknak!

Rozmán Balázs testnevelő

Erőpróba 2020 fekvenyomó verseny

 
null

null