XXV. Történelmi Váltófutás

Iskolánk diákjai idén is szép számmal vettek részt a már hagyományos Történelmi Váltófutáson.

Az eseményen készült fotók:

Budapesti Függeszkedő Diákolimpia

A 2016. június 1-én megrendezett versenyen idén is kiváló eredményt értek el tanulóink mind csapatban, mind pedig egyéniben:

I. helyezett csapatunk:
WINKLER BALÁZS 11.A
BARTA NORBERT 11.A
SZLUKOVÉNYI RICHÁRD 14.B
BENE MARTIN 12.B
OROS MANUEL 9.A
SURÁNYI RICHÁRD 9.A
BERENCSI RÓBERT 12.C
VÖLGYI DÁNIEL 12.C

VI. helyezett csapatunk:
GOTHÁRD SZILÁRD 12.C
VÁRI ZOLTÁN 9.A
SZARKA MÓRIC 9.A
HALÁSZ JÁNOS 9.BNY
PÁLFI BENEDEK 9.BNY
OVAJKA GERGELY 9.BNY
SZALINKA NORBERT 9.BNY
DUGÁR PATRIK 14.B

Egyéniben:

I. helyezett: VÖLGYI DÁNIEL 12.C
II. helyezett: WINKLER BALÁZS 11.A
VI. helyezett: SZLUKOVÉNYI RICHÁRD 14.B

Gratulálunk!

Kőbánya StreetBall Challenge Day

A 2017.05.27. szombaton a Népligetben megrendezett 25. Streetball Challenge Hungary rendezvényen kiválóan szerepelt csapatunk, sikerült elhozni a korcsoport 3. helyezését.

A Pataky csapata:

Finta Márk, Jaeger Tamás, Péter Patrik, Németh Kristóf

Gratulálunk!

StreetBall házibajnokság 2017

További képek a facebookon a döntőről és a selejtezőről.

 

Eredmények:

I. helyezett a BAROKK csapat:          FINTA MÁRK 11.D

                                                            TÓVÖLGYI ISTVÁN 14.A

                                                             STEPANIAN ARTÚR 12.C

 II. helyezett a CSEPELIEK csapat:    MILE DÁNIEL 12.C

                                                             JÓZSA ZOLTÁN 12.C

                                                             MADARÁSZ DÁVID 12.C

 III. helyezett az ANKLE BRAKERS csapat:   PÉTER PATRIK 9.D

                                                                          SZILÁGYI ROLAND 9.D

                                                                          NÉMETH KRISTÓF 9.B

 IV. helyezett a BIKÁK csapat:                 RIEGER ATTILA 9.B

                                                                  RÁCZ ISTVÁN 9.B

                                                                  PÉNZES TAMÁS 9.B

 V. helyezett az ALL STAR csapat:          BECK ÁDÁM 9.B

                                                                  BARTHA ROLAND 9.B

                                                                  SALIHAJ ARBEN BENCE 9.B

 VI. helyezett az ÜRGÉK csapat:                 FAZEKAS MÁRK 9.BNY

                                                                      TAKÁCS PATRIK 9.BNY

                                                                      ENYEDI BALÁZS 9.BNY

                                                                        

Gratulálunk!

Kőbányai Diákolimpia – Röpladba verseny

Csapatunk 4. helyezést ért el a Kőbányai Diákolimpia röplabda versenyén.

Gratulálunk a csapatnak!

Rozmán Balázs testnevelő

Kerületi függeszkedő diákolimpia

Idén is kiváló eredményeket értek el diákjaink a 2017. 04 .20.-án megrendezésre kerülő versenyen:

I. helyezett (A) csapatunk:
BERENCSI RÓBERT 12.C

VÖLGYI DÁNIEL 12.C

TELEKI SZEBASZTIÁN 12.C

SZLUKOVÉNYI RICHÁRD 14.B

WINKLER BALÁZS 11.A

BARTA NORBERT 11.A

III. helyezett (B)csapatunk:

GOTHÁRD SZILÁRD 12.C

KÁNTOR LÁSZLÓ 11.A

BENE MARTIN 12.B

VÁRI ZOLTÁN 9.A

OROS MANUEL 9.A

DUGÁR PATRIK 14.B

Egyéniben:

I. helyezett: VÖLGYI DÁNIEL 12.C

II.helyezett: WINKLER BALÁZS 11.A

               GRATULÁLUNK!

Röplabda házibajnokság

2017.03.29.

Résztvevők:

9.c
10.c

Végeredmény:

1. 10.c
2. 9.c

[espro-slider id=2110]

2017.03.30

Résztvevők:

12.a
11.a

Végeredmény:

1. 11.a
2. 12.a

Gratulálunk a szép eredményhez!
Rozmán Balázs testnevelő

Kidobós házibajnokság

2017.03.21.

Résztvevők: 9.b,9.c,10.c osztályok

Végeredmény:

1. 10.c
2. 9.b
3. 9.c

2017.03.23

Résztvevők:

12.b
12.a
11.b

Végeredmény:

1. 11.b
2. 12.a
3. 12.b

Gratulálunk a szép eredményhez!
Rozmán Balázs testnevelő

Kerületi Labdarúgó Diákolimpia

2017.03.29-én játszotta utolsó mérkőzését iskolánk csapata a kerületi diákolimpián.
6 mérkőzésből 5 győzelem és 1 vereség a mérlegünk, csak a rosszabb gólaránnyal szorultunk a 2. helyre.

Gratulálunk a csapatnak!

Álló sor:
Steiner Erik, Gál Norbert, Szijjártó Károly, Sztrkács Péter, Gáspár Levente, Zordon Ákos, Kettner József
Alsó sor:
Buzás Roland, Mikó Péter, Törteli Tibor, Bene Martin