Budapesti Függeszkedő Diákolimpia

A mostanra megszokott kiváló eredmény született a BUDAPESTI FÜGGESZKEDŐ DIÁKOLIMPIÁn 2018.05.31.-n is:

I. helyezett csapatunk:

WINKLER BALÁZS 12.A
BARTA NORBERT 12.A
BENE MARTIN 14.B
LEÉB TAMÁS 9.DNY
OROS MANUEL 10.A
SZARKA MÓRIC 10.A
VÁRI ZOLTÁN 10.A
SZALINKA NORBERT 9.B

VI. helyezett csapatunk: FEHÉR TAMÁS 9.DNY
HOMONNAI MIHÁLY 9.DNY
HOMOKI KRISZTOFER 9.DNY
HALÁSZ JÁNOS 9.B
OVAJKA GERGELY 9.B
PÁLFI BENEDEK 9.B
SURÁNYI RICHÁRD 10.A
MÉSZÁROS BALÁZS 10.C

Egyéniben:

I. helyezett: OROS MANUEL 10.A 3:90


II. helyezett: WINKLER BALÁZS 12.A 4:00
IV. helyezett: LEÉB TAMÁS 9.BNY 5:15

Gratulálunk!

STREETBALL ISKOLAI DÖNTŐ ERDMÉNYE

A 2018.04.26.-án megrendezett StreetBall verseny eredményei a következők:

I. helyezett az OLIMPIA csapat:
NÉMETH KRISTÓF 10.B
SALIHAJ ARBEN BENCE 10.B
SZILÁGYI ROLAND 10.D

II. helyezett a TEAM21 csapat:
BIHON BENEDEK 12.D
JAEGER TAMÁS 12.D
FINTA MÁRK 12.D
GÁL VIKTOR 12.D

III. helyezett az ÖRDÖGÖK csapat:
FALUDI NIKOLÁSZ 9.D
RADNÓ BENCE ROLAND 9.D
FARKAS MÁRK 9.D
ISÓ TAMÁS 9.D

IV. helyezett a 9/DNY csapat:
VEZSENYI MÁTÉ 9.DNY
FEHÉR TAMÁS 9.DNY
SARKADI MÁRTON 9.DNY
BARINKAI BALÁZS 9.DNY

V. helyezett a CZENATUS csapat:
TIHANYI RÓBERT 9.D
KISS RICHÁRD 9.D
BORBÍRÓ MÁRK 9.D
FÜHRER MICHAEL 9.D

Gratulálunk!

Kőbányai Diákolimpia – Strandröplabda bajnokság

A 2018. április 17-én megrendezett röplabda versenyen a következő eredmények születtek:

  1. Szent László Gimnázium
  2. Zrínyi Miklós Gimnázium
  3. BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  4. BMSZC Pataky Szakgimnáziuma

Gratulálunk a résztvevőknek!

Kőbányai Diákolimpia – Röplabda bajnokság

A 2018. április 20-án megrendezett röplabda versenyen a következő eredmények születtek:

  1. Szent László Gimnázium
  2. BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  3. Zrínyi Miklós Gimnázium
  4. BGSZC Keleti Károly Szakgimnáziuma
  5. BMSZC Pataky Szakgimnáziuma

Gratulálunk a résztvevőknek!

Kerületi függeszkedő diákolimpia

 

A 2018.04.11. napon megrendezett kerületi függeszkedő diákolimpia eredményei az alábbiak:

I. helyezett csapatunk:         WINKLER BALÁZS 12.A     

                                         BARTA NORBERT 12.A

                                         BENE MARTIN 14.B

                                         LEÉB TAMÁS 9.DNY

                                         OROS MANUEL 10.A

                                         SZARKA MÓRIC 10.A

II. helyezett csapatunk:        FEHÉR TAMÁS 9.DNY

                                              HOMONNAI MIHÁLY 9.DNY

                                              HALÁSZ JÁNOS 9.B

                                              SZALINKA NORBERT 9.B

                                              VÁRI ZOLTÁN 10.A

                                              MÉSZÁROS BALÁZS 10.C

Egyéniben:  

I. helyezett:          OROS MANUEL 10.A                   7:09

II. helyezett:        WINKLER BALÁZS 12.A            7:31

III.  helyezett:      LEÉB TAMÁS 9.DNY                 7:97

IV. helyezett:       SZALINKA NORBERT 9.B        10:47

V. helyezett:         VÁRI ZOLTÁN 10.A                   10:95

VI. helyezett:       HALÁSZ JÁNOS 9.B                   13:50

                                                                                      Gratulálunk!

Röplabda házibajnokság

A 2018.03.27. napon megrendezett röplabda házibajnokság 1. korcsoportjának eredményei:

  1. 9A
  2. 9D
  3. 9B Ny

 

A 2018.03.28. napon megrendezett röplabda házibajnokság 2. korcsoportjának eredményei:

  1. 11C
  2. 12A

 

Köszönjük az aktív részvételt és gratulálunk a szép eredményekhez!
Rozmán Balázs
testnevelő

Kidobós házibajnokság 2018

A 2018.03.20. napon megrendezett röplabda házibajnokság 1. csoportjának eredményei:

  1. 9C
  2. 9D
  3. 10C

 

A 2018.03.22. napon megrendezett röplabda házibajnokság 2. csoportjának eredményei:

  1. 11D
  2. 9A

 

Köszönjük az aktív részvételt és gratulálunk a szép eredményekhez!
Rozmán Balázs
testnevelő

Kerületi labdarugó bajnokság 2018

Az őszi gyengébb szereplés után tavasszal győzelemről győzelemre haladtunk előre, és így odaértünk a dobogó 3. fokára.
Szép volt fiúk!

 

Felső sor:

Szijjártó Károly, Steiner Erik, Berla Dániel, Zordon Ákos, Törteli Tibor (testnevelő)

Alsó sor:

Mészáros Tibor, Mikó Péter, Gáspár Levente, Bene Martin

Nincs a képen:
Sztrkács Péter, Dékány Bence

Erőpróba kötélmászó verseny

A 2018. március 21.-én megrendezett Erőpróba kötélmászó verseny eredményei:

Név

Oszt.

1.mászás

állásból(mp)

2.mászás

állásból(mp)

3.mászás

ülésből(mp)

mászások átlaga

(mp)

helyezés

WINKLER BALÁZS

12.A

1,68

1,87

3,66

2,403

I.

OROS MANUEL

10.A

1,91

1,97

3,65

2,51

II.

LEÉB TAMÁS

9.DNY

2,12

1,94

3,50

2,52

III.

BARTA NORBERT

12.A

1,94

1,97

4,53

2,813

IV.

SZARKA MÓRIC

10.A

2,09

2,09

5,31

3,163

V.

HOMOKI KRISZTOFER

9.DNY

2,50

2,68

4,53

3,236

VI.

BENE MARTIN

14.A

2,56

2,63

4,53

3,24

VII.

VÁRI ZOLTÁN

10.A

2,53

2,37

4,97

3,29

VIII.

TELEKI SZEBASZTIÁN

14.B

2,59

2,25

5,09

3,31

IX.

HOMONNAI MIHÁLY

9.DNY

2,50

2,38

5,15

3,343

X.

SZALINKA NORBERT

9.B

2,37

2,28

5,41

3,353

XI.

FEHÉR TAMÁS

9.DNY

2,53

2,47

5,41

3,47

XII.

HALÁSZ JÁNOS

9.B

2,63

2,75

5,28

3,553

XIII.

TISZTTARTÓ GÁBOR

9.B

3,75

3,78

9,09

5,54

XIV.

MÉSZÁROS BALÁZS

10.C

4,84

5,84

11,50

7,393

XV.

Gratulálunk!