Iskolánk dolgozói

Név Beosztás E-mail
Ács Eszter könyvtáros acs.eszter[qkac]pataky.hu
Babosa Antal igazgató babo[qkac]pataky.hu
Buda Edit tanár buda.edit[qkac]pataky.hu
Czene István tanár istvanczene[qkac]gmail.com
Csabay Károly tanár csabay.karoly[qkac]pataky.hu
Degéné Mester Mónika tanár d.mestermonika[qkac]gmail.com
Fekete Tamás tanár fekete.tamas[qkac]pataky.hu
Gáll Katalin Márta tanár gallkata.0006[qkac]gmail.com
dr. Godó Ferencné igazgatóhelyettes godoria[qkac]pataky.hu
Gersei Gábor tanár gersei[qkac]pataky.hu
Gosztonyi Judit tanár gjudit[qkac]pataky.hu
Gödöny Péter tanár godony.peter[qkac]pataky.hu
Gudmon Zsolt tanár gudmon.zsolt[qkac]pataky.hu
Hagya Csilla tanár hagya.csilla[qkac]pataky.hu
Harangozó Attila igazgatóhelyettes gyak[qkac]pataky.hu
Harsányi Tünde tanár harsanyit[qkac]pataky.hu
Hegedűs László tanár hegedus.laszlo[qkac]pataky.hu
Hidvégi Anikó Csilla tanár hidvegi.aniko[qkac]pataky.hu
Hódi Gyula tanár hodi.gyula[qkac]pataky.hu
Iffiú Mihály Attila tanár iffiu.attila[qkac]pataky.hu
Káli Dominika tanár kali.dominika[qkac]pataky.hu
Kálóczi Kristóf tanár kaloczi33[qkac]gmail.com
Kangyerka András tanár a.kangyerka[qkac]gmail.com
Kántor Sándor tanár kantor.sandor[qkac]pataky.hu
Katona Csaba tanár kacsa[qkac]pataky.hu
Kemény Orsolya tanár kemenyorsolya[qkac]pataky.hu
Kovács Annabella tanár bella[qkac]pataky.hu
Madarász István tanár madarasz.istvan[qkac]pataky.hu
Matuszczak Róbert tanár rob[qkac]pataky.hu
Novotny László tanár novotny.laszlo[qkac]pataky.hu
Pesti Zoltán tanár pezo[qkac]pataky.hu
Pesti Kázmér tanár pesti.kazmer[qkac]gmail.com
Reményi Zoltán tanár remenyi[qkac]pataky.hu
Rétvölgyi Csaba tanár retvolgyicsaba[qkac]gmail.com
Rozmán Balázs tanár rozman.balazs[qkac]pataky.hu
Stampel János tanár stampel.janos97[qkac]gmail.com
Szalai József tanár szalai.jozsef[qkac]pataky.hu
Szauterné Pödrőczi Éva tanár szauter.eva[qkac]pataky.hu
Székelyné Polgár Klára tanár pklara[qkac]pataky.hu
Szerencsi Andrea tanár szerencsi.andrea[qkac]pataky.hu
Tóth Bence óraadó thauxeeb[qkac]gmail.com
Tóth Imre igazgatóhelyettes imre[qkac]pataky.hu
Tóthné Virág Ágnes Annamária tanár virag.annamari[qkac]pataky.hu
Tózsa Éva tanár tozsa.eva77[qkac]gmail.com
Törteli Tibor tanár torteli.tibor[qkac]pataky.hu
Dr. Tusori Szabolcs tanár tusori.szabolcs[qkac]pataky.hu
Végh Orsolya tanár vegh.orsolya[qkac]pataky.hu
Virágh Krisztián tanár viragh.krisztian[qkac]pataky.hu
Ág Attila gondnok gondnok[qkac]pataky.hu
Gödöny Tamás oktatástechnikus godony.tamas[qkac]pataky.hu
Szamosvölgyi Attila rendszergazda szamos[qkac]pataky.hu
Szilvási Erika iskolatitkár szilvasi[qkac]pataky.hu
Bedus Brigitta iskolatitkár bedus.brigitta[qkac]pataky.hu
Tabányi Bernadett gazd. ügyintéző tabanyi.bernadett[qkac]pataky.hu
Pestiné Bencsik Mária raktáros pezone[qkac]pataky.hu
Antal Tibor karbantartó
Lovass Mihály karbantartó-fűtő
Konkol Károly porta
Udvardi Tibor kertész – kézbesítő
Piroskáné Szabó Viola takarító
Varga Antal karbantartó-takarító
Varga Antalné porta
Nagy Jánosné takarító
Makács Ágnes takarító
Rojtos Jánosné takarító
Kondor Tiborné takarító